Preparāti

Deratizācijā izmantojāmie preparāti
Preparāta nosaukums Preparāta forma Aktīvā viela Pielietojuma vietas
Rat Killer Perfekt Granulas brodifacum  0,003% Sausās vietās
Broditop Pasta Brodifacoum 0,005% Mitrās vietās
Broditop Graudi Brodifacoum 0,005% Sausās vietās
Brody Vaska bloki Brodifacoum 0,005% Mitrās vietās
Hubex L Vaska desiņas Bromadialons 0,005 % Mitrās vietās
ZAPI – Lipīgās lamatas Monitoringa slazds Grauzēju līme Iekštelpās
21_20

PIC lentes 1 pelēm pc 
Ražotājs: PIC Corporation 
Kategorija: Darba rīki iznīcināšanas grauzēju 

Apraksts: Sastāvs: dabiskās līmes lentes uz pelēm. Ir ieteicams izmantot vietās, kur tas ir aizliegts izmantot indi. Lentu var ievietot plakana forma, vai noteikt nelielā mājā. Lentes rasskladyvayutvdol sienās vai vietās, kur tie bija plankumainais pēdas grauzējiem. Kad pele ir nozvejotas būtu izmesti kopā ar lipīgajām uztvērēj

21_17

Aizsargāt indi uz žurkām un pelēm, kas granulās
Ražotājs: Babolna-Bio 
Kategorija: Darba rīki iznīcināšanas grauzēju 

Apraksts: Sastāvs: Bromadiolone 0,005% Granuly.Otkryt lielu iepakojumu un vieta transportlīdzekli uz lodziņu, kur bija grauzēji vai to pazīmes ir novērotas darbības. Ja nepieciešams, pievieno inde. Instruments sāk darboties 4-5 dienu laikā pēc uzņemšanas un izraisa iekšējo asiņošanu. Atkarībā no inficēšanās teritorijas grauzēju izzūd 2-3 nedēļu laikā. Pēc tam, kad ārstēšana ir pabeigta, un grauzēji jāiznīcina, valkā gumijas cimdus, uzņemt joprojām indes un mirušo grauzējiem un iznīcināt tos. Toksikoloģijas pievienots rūgta viela, kas samazina iespēju veikt indes citiem dzīvniekiem un bērniem.

21_19

Aizsargājiet instrumentu no grauzējiem formā parafīna blokus 
Ražotājs: Babolna-Bio 
Kategorija: Darba rīki iznīcināšanas grauzēju 

Apraksts: Sastāvs: Bromadialone 0-005% parafīna blokus jānovieto mitras un mitras vietas, gan iekšpusē un ārpus telpām. Katrs bloks var iedalīt 4 gabali un novietot tās vietās, kur grauzējiem novēroja vai novēroja pēdas savu darbību. Yad papildināšanai, kā nepieciešams. Instruments sāk darboties 4-5 dienu laikā pēc saņemšanas ievešanas un izraisa iekšējo asiņošanu grauzējiem. Atkarībā no inficēšanās teritorijas grauzēju izzūd 2-3 nedēļu laikā pēc pirmās lietošanas indes. Ar pievienotās rūgtās vielas, kas samazina iespēju veikt indes citiem dzīvniekiem un bērniem.

21_18

Ražotājs: Kollant S.p.A 
Kategorija: Darba rīki iznīcināšanas grauzēju – tikai profesionāļiem 
Apraksts: 
Sastāvs: Brodifacoum 0,005 g, denatonija benzoāta 0,001 g pastas. Sprausla ir ievietots nenoņemot to no maziem papīra maisiņā. Novieto vietās, kur grauzējiem dzīvot, vai nav pēdas savu darbību. Līdzekļu veidā, pastas labs grauzējiem gan sausās un mitrās zemes. Iznīcināšanas pelēm nepieciešams uzņemt 2-4 pa vienu vietu, lai iznīcinātu žurku – 5-10 pa vienu vietu. Skaits ēsmu par nepieciešamību papildināt. Aģents sāk darboties 4-5 dienu laikā pēc pieņemšanas iekšpusē un izraisa iekšējo asiņošanu. Atkarībā no infestatsii grauzēji izzūd 2-3 nedēļu laikā. Ar pievienotās rūgtās vielas, kas samazina iespēju, ka tas būs ēst citiem dzīvniekiem vai bērniem. Ārstēšana ieteicama gumijas cimdi, kas grauzēji nav smaržoja smarža man.